Uncategorized
May 27, 2015
admin

Kādu mikroviļņu krāsni izvēlēties?

Reti var satikt virtuvi, kurā iztiek bez mikroviļņu krāšņa. Mikroviļņu krāsns var kļūt par Jūsu galveno palīgu virtuvē. Ēdiens ir garšīgāks, kad tas ir silts, un sildīt veselu pannu lai paēstu vienu reizi nav ietilpīgi no resursu un laika patērēšanas viedokļa. Daudz ērtāk ir ielikt nepieciešamo sildīšanai ēdiena daudzumu bļodā un ar mikroviļņu krāšņa palīdzību iegūt karsto ēdienu minūtes laikā. Tomēr mikroviļņu krāsns ir spējīgs piedāvāt daudz vairāk, nekā sasildīt ēdienus, spēj kļūt par Jūsu galveno ēdiena gatavošanas instrumentu virtuvē. Izvēlēties pareizo mikroviļņu krāsni ir viegli, izlasot mūsu portāla piedāvātos padomus.

Kam jāpievērš uzmanību, izvēloties mikroviļņu krāsni?

Sekojiet rakstam, lai uzzinātu kas ir svarīgs, un kā noteikt kas ir labāks tieši Jums! Tālāk tiek sniegti galvenie parametri, kurus ir jāapskatās, kā arī paskaidrojumi sniegtiem parametriem.

  • Funkcionalitāte

Pērkot mikroviļņu krāsni, papriekš ir jāizskaidro, kādam tiešām nolūkam tā tiks izmantota. Vai tā ir vajadzīga lai sasildīt ēdienu, vai varbūt tā ir vajadzīga, lai arī pagatavot ēdienu. Varbūt Jūs laiku pa laikam gribat paēst kaut ko kraukšķīgo garoziņu, vai varbūt Jūs gribat, lai Jūsu krāsns spētu izpildīt to visu.

Ja Jums ir nepieciešams mikroviļņu krāsns tika ēdienu sildīšanai, iesakām izvēlēties vienkāršākos variantus, kuriem nebūs konvekcijas, vai grila funkciju, tomēr tas arī nozīmē, ka mikroviļņu krāsns būs lētāks.

Tomēr, ja Jūs gribat, lai Jūsu mikroviļņu krāsns spētu paveikt jebkuru darbu, labāk izvēlēties to krāsni, kuram ir tādas funkcijas. Grila funkcija ļaus Jums aizcept gaļu, zivis un jebko citu. Tādu iespēju nodrošina papildus izvietotie krāsnī siltuma (infrasarkanie) emitētāji. Tādu uzdevumu var paveikt divu tipu ierīces: tes (termo elektriskie sildītāji) spirāles vai kvarca lampas. Katrai no pieejām ir savas priekšrocības. Piemēram pielietojot tes spirāli, var regulēt siltumu un tā izvietošanu, tomēr tas aizņem vietu mikroviļņu krāsnī, kura no sākuma ir ierobežota. No citās puses, kvarcu lampas aizņem daudz mazāk vietas, kā arī patērē mazāk elektroenerģijas, tomēr tādai pieejai nav iespējams veikt regulējumus.

Papildus tam, var būt sniegtas arī vairākas funkcijas, tādas kā režīmu programmēšana un recepšu saglabāšana. Tas arī ietekmēs to, kā Jūs darbosities ar krāsni, un procesa ērtumu.

Tomēr pagatavotam ēdienam mikroviļņu krāsnī tikai ar grila funkciju nebūs kraukšķīgās garoziņas, kura visiem tik ļoti patīk. Tādu uzdevumu spēj paveikt konvekcijas funkcija, kura padod uz ēdienu ļoti karstu gaisu ar ventilatoriem, aizcepot to no ārpuses līdz garozai. Ir vērts minēt arī to, ka tirgū ir vairāki piedāvājumi, kuri piedāvā abas funkcijas vienā krāsnī, tādā veidā tiek sasniegts maksimāli labs rezultāts.

  • Enerģijas patēriņš

Mikroviļņu krāsns darbojas no elektrības, līdz ar ko ir jānoskaidro, kādu jaudīgumu Jūs gribat. Jaudīgākais mikroviļņu krāsns piedāvās vairākas funkcijas, un izpildīs tās ātrāk, tomēr arī patērēs vairāk enerģijas. Ja Jūs gribat jaudīgu mikroviļņu krāsni, kas patērēs mazāk enerģijas, ir iespējams iegādāties mikroviļņu krāsni, kas darbojas pēc inversās tehnoloģijas. Sildīšana notiek pēc mazliet atšķirīga principa, līdz ar ko enerģijas patēriņš samazinās, bez jaudas zuduma.

  • Ietilpība

Viens no svarīgākajiem parametriem, kuram ir jāpievērš uzmanību, iegādājoties jauno mikroviļņu krāsni. Izmēri var šķirties no 18 līdz 42 litriem. Proti vispopulārākās mikroviļņu krāsnis ir apmēram 20 litrus ietilpīgas, tāpēc, ka tas ir visoptimālākais izmērs pielietošanai patstāvīgi, vai ģimene. Tādi piedāvājumi neaizņem daudz vietas, un spēj izpildīt visus bāziskus uzdevumus. Tomēr pagatavot kaut ko lielāku, piemēram ēdienu uz 5 cilvēkiem tādā krāsnī neizdosies, līdz ar ko, ja Jūsu ģimene ir liela, iesakām izvēlēties lielākus piedāvājumus.

  • Iekšējās kameras materiāls

Virsma mikroviļņu krāšņa iekšā ar būt izpildīta no dažādiem materiāliem, vai apstrādātā ar emalju. Piemēram iekšējā kamera var būt izgatavota no keramikas. Tāda virsma ir ļoti termo izturīga, viegli mazgājas un ir ļoti higiēniska. Tomēr kiramiskās sienas ir ļoti trauslas, un var saplīst, ja Jūs neuzmanības pēc stipri iesitīsiet sienas ar traukiem. Kamera var būt izgatavota arī no nerūsējošā tērauda. Tādas sienas ir ļoti izturīgas, tomēr tās ir sarežģītākas uzkopšanai. Viens no labākajiem risinājumiem ir sienu apstrādāšana ar emalju. Tā ietver abu risināju kvalitātes – ir izturīga un viegli mazgājama.

  • Dizains

Dizains var būt ļoti dažāds, tas var šķirties atkarība no kameras durvju loga formas, pogu mehānisma, izvietojuma un mikroviļņu krāšņa krāsas. Katrs lietotājs izvēlas to, kas viņam patīk labāk. Vienīgais, ko var ieteikt dizaina izvēles posma, ir apskatīties tieši pogas. Pogas var būt mehāniskas, vai skārienu. Mehāniskās pogas ir izturīgākas un uzticamākās, tomēr mehāniskais taimers lai gan ir ērts pielietošana, bieži ir nekorekts, līdz ar ko elektriskais taimers ir labāks. Skārien pogas ir ērtākas pielietošanai, jo spiest tās ir vieglāk, ka arī darba ātrums ar lietotāja interfeisu pieaug, līdz ar ko, ja Jūsu krāsnim ir vairākas funkcijas, labāk lai pogas arī būtu skārienu.

Ar šo, mūsu padomi mikroviļņu krāšņa izvēlēšanai ir beigušies, mēs ceram, ka izlasot šo rakstu Jūs atradīsiet atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, un izvēlēsities sev labāk piemēroto preci. Preču katalogu, jūs varat apskatīties šeit.

 

Leave a comment